Minecraftu sa darí, cez 30 miliónov mobilných verzii

Minecraft je medzi hráčmi velký pojem, ďalší míľnik prekonaný.

Znie to až neuveriteľne, keď si máme predstaviť, akým je Minecraft pojmom, aj keď neponúka fotorealistickú grafiku, či nejaké ultra nové a inovatívne herné mechaniky. O to závratnejšie sa javí číslo 30,000,000 (čítaj 30 miliónov) predaných verzii Minecraft Pocket Edition len na Android a iOS. A to sa rátajú len predané verzie, kto vie koľko ďalších miliónov je upirátených. Ja osobne Minecraft na mobile mám, a považujem ho za super záchodovku, nakoľko sa pri nej človek skvele, ehm, uvoľní.

Ale Minecraft útočí aj na titul najpredávanejšej hry na svete, nakoľko štatistiky z polroka minulého roku hovoria, že už vtedy bolo predaných cez 15 miliónov kópii na PC, cez 12 na Xbox 360 a milión na PS3. A to sa nepočítajú predaje na PS4, PS Vita a XBOX One. V tejto dobe môže byť už dávno za métou 60 miliónov predaných kópii.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem. Alebo s mojou priateľkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site