MLB The Show 19 sa predstavuje v gameplay traileri

MLB The Show 19

Už koncom Marca sa fanúšikovia bejzbalau dočkajú nového MLB The Show 19!

Bejzbal je americký šport. O tom nemôže byť žiadnych pochýb. Avšak, postupne si začína k nemu nachádzať cestu čoraz viac európskych fanúšikov. A jedným z nich som sa stal aj ja minulý rok, keď som mal to šťastie zrecenzovať MLB The Show 18.

Aké zmeny však prinesie nový ročník? Tak v prvom rade sa dočkáme vylepšenia defenzívnej inteligencie hráčov. Po novom by obrana mala lepšie vyhodnocovať situáciu na ihrisku a efektívnejšie na ňu reagovať. Tak isto sa prepracovania dočká aj systém odpaľovania a nahadzovania loptičky. Ešte viac by malo záležať na šikovnosti samotného hráča.

Okrem toho by sme sa mali dočkať aj dvoch úplne nových módov – Moments a March to October. Na konci ešte môžeme badať akýsi teaser retro zápasu. Žeby sa vývojári inšpirovali v sérii FIFA? Parádne spracovaný retro zápas sa totižto objavil v poslednom ročníku tejto hry (naša recenzia na FIFU 19).

MLB The Show 19 vychádza už 26. Marca na Playstation 4.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site