Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Mount and Blade 2: Bannerlord dnes konečne vyšiel v plnej verzii

Desať rokov po oznámení.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

25. Október 2022

Mount-and-Blade-Bannerlord-Screenshot_04

Štúdio TaleWorlds Entertainment dnes konečne vydalo svoju strategickú RPG hru Mount and Blade 2: Bannerlord. Tú oznámili prvým trailerom ešte v roku 2012, v roku 2020 bola spustená na Steame early access verzia. Tú si naraz zahralo až 250-tisíc ľudí naraz, čo z nej spravilo jeden z najväčších launchov roka 2020.

Verzia 1.0 je od dnes dostupná na Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, a samozrejme PC. Jej cena je 40 dolárov. V plnej verzii hry nechýba ani podpora módov a multiplayer.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený