Multiplayerovka Cuisine Royale dostáva masívny update

Cuisine Royale Mexico Map 1

„Age of Nagual” prichádza do strielačky Cuisine Royale

Spoločnosti Gaijin Entertainment a Darkflow Software s potešením oznamujú spustenie hlavnej aktulizácie hry Cuisine Royale, brutálnu multiplayer strielačku voľne dostupnú na PC a Xbox One. Weird West: Age of Nagual predstavuje obrovskú novú mapu na objavovanie, novú hrateľnú postavu s unikátnymi vlastnosťami a početnými novými zbraňami, predmetmi a hráčskymi schopnosťami. Hra má tiež drastické aktualizácie herných mechanizmov, ktoré boli vytvorené podľa spätných väzieb hráčov.

Zatiaľ čo zbrane na boj z blízka a strelné zbrane zostávajú hlavným spôsobom zabíjania vašich protivníkov v hre Cuisine Royale, teraz môžete vylepšiť svoje bojové schopnosti prostredníctvom nadprirodzených síl a mystických rituálov.

Gunslinger Annie teraz môže spomaliť čas, čo predstavuje prvú správnu implementáciu bullet-time v multiplayeri. V hre Cuisine Royale vám táto vlastnosť umožňuje spomaliť čas len okolo vás, ostatní hráči pokračujú v hre normálnou rýchlosťou. Takto sa vytvorí akási časová bublina.

Ale to nie je jediná nová, super vlastnosť, ktorú nájdete v hre Cuisine Royale: Clyde je schopný aktivovať v sebe zviera a začať zúrivo bojovať, zatiaľ čo nová postava Ocelot sa môže dočasne pohybovať po mape neviditeľne. Medzi ďalšie kúzla a rituály, ktoré môžu hráči využívať patrí Portal , ktorý vám umožní okamžite cestovať medzi dvoma bodmi, alebo Zombie Apocalypse, ktorá privolá do mapy hordu príšer.

Nová mapa Mexico je štyrikrát väčšia ako predchádzajúca mapa v hre Cuisine Royale a je perfektná na brutálne súboje, ktoré sa tu odohrávajú. Budete bojovať nad rozsiahlymi horskými hrebeňmi, pozdĺž riek, viacpodlažných budov a dokonca aj pyramíd – vďaka čomu je jetpack veľmi vítanou možnosťou na rýchle prekonanie vzdialeností a útok na nepriateľov z neočakávaných miest. Niekoľko prvkov na mape je zničiteľných, vďaka čomu je vyhodenie do povetria dokonalým spôsobom pre prepadnutie nič netušiacich nepriateľov. Môžete tiež zbierať zlaté aztécke mince na mape a hrať s nimi v hracích automatoch, ktoré môžu vydávať zbrane, brnenie alebo iné predmety – vrátane sady ručných granátov! Aztécke mince môžu byť použité iba v aktuálnom boji a nedajú sa kúpiť za skutočné peniaze.

Hráči, ktorí majú vlastnú “Weird West” season’s “Weird West Stories Book” DLC získajú množstvo bonusov, vrátane dekoratívnych predmetov a tiež skorší prístup k postave Ocelot, zvyšok hrácov si môže užívať hru Cuisine Royale zadarmo.

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site