Assassin’s Creed Infinity

Na Assassin’s Creed Infinity si počkáme ešte minimálne 3 roky

8 júla, 2021 Marek Jaroš

Dnes tu máme zopár nových informácií o chystanej platforme/hre Assassin’s Creed Infinity.

Len včera sme sa dozvedeli o pláne Ubisoftu, ktorý chce vytvoriť masívnu online platformu Assassin’s Creed Infinity. Ubisoft sa tak v Assassin’s Creed univerze pokúsi vytvoriť niečo ako GTA Online či Fortnite. Čiže obrovský svet, ktorý by sa časom menil a vyvíjal.

S informáciou ako prvý prišiel uznávaný videoherný redaktor Jason Schreier, ktorý dnes pridáva nové informácie.

Nová singleplayer AC hra? Áno, ale bude súčasťou Assassin’s Creed Infinity

Jednou z otázok, ktorá fanúšikom série napadne ako prvá, je táto – a čo klasické singleplayer diely? Podľa Schreiera nezmiznú. Avšak je dosť možné, že sa jednoducho stanú súčasťou AC Infinity. Celá táto platforma je len v plienkach, takže robiť akékoľvek závery by bolo predčasné. Možné je však všetko.

Kľudne sa tak môže stať, že AC Infinity bude free-to-play platformou, ktorá sa bude rozvíjať nezávisle od plnohodnotných Assassin’s Creed hier. No taktiež sa môže stať, že AC Infinity prinesie obrovský svet, do ktorého v pravidelných intervaloch budú pribúdať misie. Infinity by tak poskytlo len akýsi svet/hub/platformu, v rámci ktorej by sa rozprávali AC príbehy.

Schreier taktiež dodáva, že kým sa AC Infinity dostane k hráčom, budeme si musieť počkať minimálne ďalšie tri roky. Dovtedy sa v rámci vývoja môže toho ešte veľa zmeniť. Pre nateraz nevieme, či online hranie bude v hre hrať nejakú úlohu alebo nie.

Ubisoft pracuje na Assassin’s Creed Infinity, live service platforme

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.