Na E3 2018 uvidíme hodinu z hrania Cyberpunk 2077 od tvorcov Zaklínača

Už sme dostali oficiálnu pozvánku. 

Zhruba o tri týždne cestujeme do Los Angeles aby sme sa zúčastnili najdôležitejšej výstavy roka – E3 2018. Dnes nám dorazila pozvánka na jeden z absolútne najočakávanejších titulov nie len výstavy, ale aj najbližších rokov. CD Projekt RED, tvorcovia Zaklínača, nám totiž oficiálne predstavia Cyberpunk 2077.

Novinári tak budú mať možnosť vidieť až hodinu z hry, no prezentácia bude za zatvorenými dverami, takže verejnosť ju neuvidí. Verejne sa hra predstaví jedným, alebo dvoma trailermi, ktoré pravdepodobne uvidíme na niektorej z press konferencií naživo.

Cyberpunk 2077 bolo oznámené už v Máji 2012, pred šiestimi rokmi. Už v roku 2013 bol vydaný prvý a posledný trailer, následne sa však natiahol aj vývoj Zaklínača a tak bol aj Cyberpunk výrazne posunutý. Peniaze, ktoré zarobil Zaklínač pravdepodobne spôsobili že Cyberpunk je dnes oveľa väčší, ako vyzerala pôvodná idea v roku 2012. Dátum vydania by podľa CD Projekt mal byť niekedy v roku 2019.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site