Na internet uniklo video z akčného RPG Harry Potter

Vraj vo vývoji v štúdiu Avalanche. 

Fanúšikovia Harryho Pottera by mali zbystriť pozornosť, pretože tento projekt stojí za zhliadnutie. Na internete sa objavilo video z hry na motívy sveta Harry Potter, o ktorej sme doposiaľ nič nepočuli, no vyzerá ako titul v pokročilej fáze vývoja. Video nám ukazuje hneď niekoľko záber s rôznymi hernými mechanikami, hoci je to len nahráva kamerovaná cez monitor.

Na videu môžete vidieť tvorbu postavy, kde si môžete vybrať mužskú aj ženskú variantu, farbu vlasov či oblečenie, následne môžete vidieť aj niekoľko záberov na otvorený svet. Fanúšikom neujdú aj známe kúzla ako Lumos, Alohomora alebo Reparo. Prostredie je na niektorých miestach úplne zničiteľné a v jednom momente čarodejník zničí piliere, čím zhodí na nepriateľov celý strop. Zo súbojov tam je celkovo viac záberov a je tam vidieť aj násilie či krv, takže to práve nebude hra pre deti.

Podľa popisu videa ide o hru, ktorá sa má odohrávať v 19. storočí, zhruba počas udalosti Fantastic Beasts filmov. Hráč by mal mať k dispozícii aj osem tried čarodejníkov a svet by mal byť otvorený, dostupný pre objavovanie.

Vraj to má na svedomí Warner Bros, ktoré minulý rok zháňalo ľudí na nový projekt. Vývoj má prebiehať v štúdiu Avalanche Software. Majiteľom tohto štúdia je od roku 2017 práve Warner Bros (pozor, nejde o Avalanche Studios).

Video si pozrite skôr, než ho stiahnu z internetu

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site