Na mape Fortnite sa z ničoho nič objavil vozík z divokého západu

Zdá sa, že teórie boli správne. 

Odkedy bola odpálená raketa a na nebi sa objavila obrovská dimenzionálna trhlina, začali sa vo Fortnite diať nevysvetliteľné veci. Raketa vletela do portálu a navždy zmizla a na mape sa objavili menšie časopriestorové trhlinky. Jedna z nich vcucla maskota reštairácie Durr Burger a ten istý burger sa potom objavil v reálnom svete, v púšti neďaleko Kalifornie. Vznikla tak teória, že do hry pribudne nová, púštna mapa, ktorá sa bude odohrávať na divokom západe.

Iná trhlina vcucla napríklad nápis MOTEL (video nižšie) a aj iné, zatiaľ nezmapované predmety. Dnes sa ale stalo niečo opačné, trhlina v časopriestore v skutočnosti priniesla na mapu Fortnite niečo nové. Je to vozík, respektíve koč z divokého západu. Teória divokého západu sa tak viac potvrdzuje, avšak nemusí ísť práve o novú mapu, ale môže byť pretvorená tá stará. Veľkým dimenzionálnym portálom na nebi.

Video toho, ako sa vozík objavil na mape zachytil redditor TimSad a pozrieť si ho môžete nižšie. Sezóna 5 začína už tento týždeň a práve to má byť momentom, kedy sa všetko konečne dozvieme. Sranda je, že vývojári dokážu aj takéto drobné eventy robiť na všetkých platformách súčasne.

A Carriage Has Just Appeared! (VIDEO) from FortNiteBR

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site