Na Oculus sa chystá ďalší veľký titul, Defector

VR hry prežívajú evolúciu a ich kvalita sa približuje štandardným hrám.

Na PlayStation VR sme nedávno recenzovali veľmi podarenú hru Apex Construct, ktorá spolu s fantastickým Farpoint otvárajú éru príbehových hier aj s kvalitnými postavami a príbehom. To platí hlave pre druhý spomínaný titul. Podobne kvalitnú hru dostane čoskoro aj Oculus Rift, oznámená bola hra Defector a predvádza sa v parádnom gameplay traileri.

Defector je nový VR titul vyvíjaný štúdiom Twisted Pixel exkluzívne pre platformu Oculus Rift. Hra je inšpirovaná filmami Mission Impossible či Rýchlo a Zbesilo. Jadrom hry je skutočne práca tajného agenta v extrémnych situáciách a nebudú tu chýbať ani taktické hračky a špeciálne vybavenie. Vývojári tiež sľubujú, že hráš bude mať možnosť ovplyvniť vývoj misie veľkými, ale aj malými rozhodnutiami.

Na Oculus Rift sa hra dostane neskôr v tomto roku a samozrejme k ovládaniu budú potrebné aj ovládače Oculus Touch. Na VR titul to vôbec nevyzerá zle.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site