Mario Golf Super Rush Switch Hra

Na Switch přichází Mario Golf: Super Rush

25 júna, 2021 Lukáš Kanik

Připojte se na odpališti ke svým oblíbeným postavičkám z Mushroom Kingdom a zahrajte si super rychlou partičku golfu

S hrou Mario Golf: Super Rush se vrací série Mario Golf s dosud nejrychlejším pokračováním. Hra se dnes objeví na Nintendo Switch a hráči se tak mohou připojit k celé řadě hrdinů Mushroom Kingdom v různých režimech pro více hráčů nebo také hrát sami.

Jednoduché ovládání tlačítky usnadňuje hru jak novým hráčům, tak zkušeným profesionálům. Stačí jen zamířit, zvolit sílu úderu a odpálit míček. Zakřivení úderu je efektivní technikou, která pomáhá vyhnout se nebezpečím, točení míčku ovlivňuje to, jak se kutálí po přistání. K dispozici je několik funkcí, které vám pomohou zdolat hřiště, včetně měřidla výstřelu, které se přizpůsobuje úhlu svahu, a skenování, které usnadňuje čtení terénu. Navíc je možné využít pohybové ovládání, a to tak, že ovladač Joy-Con budete držet jako golfovou hůl.

Hráči si mohou vybírat ze 16 hrdinů Mushroom Kingdom, z nichž každý disponuje jinou předností a je vybaven vlastními speciálními pohyby. Poprvé se v sérii objeví Pauline, Chargin‘ Chuck a King Bob-omb. Hráči mohou v různých režimech vyrazit na odpaliště až se třemi dalšími závodníky, a to jak lokálně, tak online. A díky výběru šesti okázalých hřišť, včetně těch standardních a hřišť se speciálními překážkami, je každá partie golfu jiná.

V budoucnu budou vydány bezplatné aktualizace hry, které budou obsahovat další hřiště a hratelné postavy. K dispozici je standardní golf, následně dynamický režim Speed Golf, Battle Golf, zběsilejší varianta Speed Golfu, a také příběhový režim Golf Adventure, připomínající RPG. V tomto režimu mohou hráči přihlásit svou postavičku Mii na trénink v prestižním golfovém klubu a absolvovat tak dráhu od nováčka až po profesionála. Zároveň budou moci si povídat se známými hrdiny Mushroom Kingdom, učit se od nich jak na to a přijímat nejrůznější výzvy.

Mario Golf: Super Rush dnes vychází pro Nintendo Switch a obsahuje pestrou nabídku postav, řadu režimů i hřišť a mnoho dalších novinek. Hráči se mohou připojit k celé řadě postav z Mushroom Kingdom v rámci různých režimů pro více hráčů nebo hrát sami. Jednoduché tlačítkové ovládání usnadní začátky golfového dobrodružství jak novým hráčům, tak ostříleným profesionálům.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.