Na Switch sa chystá Assassin’s Creed: The Rebel Collection

Assassin’s Creed: The Rebel Collection

Ubisoft vydá v jednej kolekcii Assassin’s Creed 4: Black Flag a Assassin’s Creed: Rogue Remastered.

Nintendo Switch sa aj vďaka skvelým predajom teší čoraz väčšej pozornosti veľkých vydavateľov. Ubisoft bol jedným z mála, ktorý konzolu podporovali už od samotného vydania. A teraz na ňu vydajú ďalšiu kolekciu hier.

Tá najnovšia nesie meno Assassin’s Creed: The Rebel Collection. Prinesie v jednom balíku dve hry a to Assassin’s Creed 4: Black Flag a Assassin’s Creed: Rogue Remastered. Black Flag vyšlo pôvodne ešte v roku 2013, Rogue ešte o rok neskôr.

Assassin’s Creed: The Rebel Collection vyjde 6. Decembra. Navyše, hry budú podporovať funkcie Switchu ako HD Rumble, dotykový interface či ovládanie pohybom. Upravený pre konzolu bude aj HUD.

Každopádne, je skvelé, že vývojári svoje AAA tituly prinášajú aj na túto platformu. Taká Bethesda svoje veľké tituly vydáva zarovno PC, Playstation 4 a XBOX One aj na Switch. Navyše, už v blízkej budúcnosti na konzolu vyjdu hry ako Witcher 3 či Overwatch.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site