Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Na tábor Phila Spencera ve Fallout 76 někdo hodil atomovku

Jo Phil Spencer, ten nemá jednoduchý život

Profilový obrázok autora článku - Jakub Jakub
f76-1703090370795

Od té doby, co Amazon vypustil do světa hraný seriál ze světa Fallout, stala se tato značka opět globálním hitem. Prodeje her od prvního po poslední díl vyrostly do neuvěřitelných výšin a Bethesda si ruku v ruce s Microsoftem mne ruce.

Nové vlny hráčů a překvapivé popularity se dočkal i onlinový live-service titul Fallout 76. Internet tak plní různé eventy, zajímavosti a zvláštnosti ze světa pustiny.

Jedním z hráčů, kteří se netají svojí láskou k Falloutu 76, je i CEO Microsoft Gaming Phil Spencer. Ten se nyní dokonce dočkal podlého útoku na jeho vlastní herní tábor. Na jeho vybudované obydlí totiž někdo hodil atomovku.

K činu se přihlásil hráč s přezdívkou real1090jake, který sám na Twitter následně sdílel provokativní video jak kráčí po zdevastované zemi, kde před časem stál právě Philův tábor. Důvod k útoku je prostý, prostě si to realjake chtěl zkusit a jak to vyzkoušet líp, než zdevastovat tábor šéfa Xboxu.

Odmítl tak spekulace, že se jednalo o nějakou formu protestu proti Microsoftím zavírání studií. Inu, v pustině není nikdo v bezpečí. Ani teoretický majitel vývojářů hry.

Fallout4-2015-11-11-22-03-09-26

U českého predajcu hier sa stal Fallout najpredávanejšou hrou Apríla

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Jakub

Jakub Hviezda

Zapálený PC hráč hrající hry všeho druhu už přes dvacet let a pro kterého konzole znamenají jen sprosté slovo

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry