Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Na to, aby ste si zahrali DLC Burning Shores, budete musieť dohrať Horizon Forbidden West

Chystané DLC Burning Shores sa odohráva po udalostiach Horizon Forbidden West.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Horizon Forbidden West Burning Shores screenshot 3

Už 19. Apríla otvára svoje brány chystané DLC Burning Shores. Čas vydania sa nezadržateľne blíži a preto Sony spolu so štúdiom Guerilla Games rozbiehajú PR kampaň.

V rámci nej vývojári vydali trailer, v ktorom vám radia, ako sa na rozšírenie pripraviť. Jednou z povinností je mať kompletne prejdený príbeh hry. Hra vám nedovolí hrať DLC dokým nedohráte príbehovú misiu s názvom Singularity.

Len pripomíname, že Burning Shores vychádza len na Playstation 5. Vývojári teasujú, že vraj sa môžeme tešiť na tak veľký súboj, že by ho na základnej Playstation 4 jednoducho nerozbehali.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Horizon Forbidden West: Burning Shores | How To Prepare

Horizon Forbidden West: Burning Shores | How To Prepare

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články