Na vývoji Red Dead Redemption 2 pracovalo 3026 ľudí!

Rockstar Games zverejnili kompletný zoznam vývojárov. 

Absolútne úžasné číslo. Red Dead Redemption 2 je pravdepodobne najväčší herný projekt, na akom pracovalo štúdio Rockstar Games, ale možno aj najväčší projekt v histórii herného priemyslu. Zatiaľ čo na GTA V do roku 2013 pracovalo viac ako 1000 ľudí, číslo pri RDR 2 je oveľa vyššie. Spomínam si, že záverečné titulky pri GTA V boli dlhé 35 minút.

Rockstar Games na svojich stránkach zverejnili kompletný zoznam vývojárov, ktorí pracovali na Red Dead Redemption 2. Sú to nie len hlavný vývojári, ale úplne všetci, ktorí sa na tomto projekte podieľali. Sú tam pravdepodobne všetci zamestnanci z Rockstar Games, stovky hercov, reklamní manažéri, distribútori, možno dokonca aj firemní šoféri.

Celkovo na hre pracovalo 3026 ľudí. Celý zoznam nájdete tu. Red Dead Redemption 2 vyjde už tento piatok, 26.10.2018 na PS4 a Xbox One. V mnohých obchodoch je hra už vypredaná. Očakáva sa, že dostupná bude znova až v Novembri.

Niektoré obchody dostanú kusy Red Dead Redemption 2 až v Novembri

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site