Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Nadupadný príbehový trailer Atomic Heart sprevádza hudba Micka Gordona

Hra vyjde ku koncu roka.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

10. Február 2022

Atomic-Heart

Takzvaný ruský Bioshock, FPS strieľačka Atomic Heart konečne vyjde tento rok! Vývojári v novom príbehovom traileri potvrdili, že titul vyjde v mesiaci, ktorý končí písmenami "er" teda niečo medzi September a December.

Nový trailer je o to zaujímavejší, že hudbu do neho zložil svetoznámy Mick Gordon, autor soundtracku Doom a Doom Eternal.

Samotný trailer Atomic Heart odhaľuje niekoľko nových prostredí, zábery z akcie aj pribehové postavy. Skutočne pripomína Bioshock, avšak v modernom grafickom kabáte. Atomic Heart by mal vyjsť na PC, Xbox aj PlayStation. Staršie trailery nájdete tu.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články