Najčítanejšie články týždňa: Dojmy z Anthem, launch Apex Legends

Herný priemysel sa nám poriadne rozbehol už na začiatku roka.

Tento mesiac začal poriadne zhurta. V hernom priemysle sme boli svedkami nie len kauzy okolo odstránenia Metro: Exodus na Steame, ale aj nových oznámení, či epických eventov. Trochu kontroverzie priniesol aj Anthem, vďaka predraženým skinom a otáznej hernej náplni, no pravdepodobne najväčší launch zažila nová hra od EA a Respawn Entertainment – Apex Legends. Hra bola spustená okamžite po oznámení, úplne zdarma. Aj preto prilákala viac ako 10 miliónov hráčov za prvé tri dni.

Skvelé predaje zaznemenal aj Kingdom Hearts 3, ktorý sa tiež za pár dní od vydania prehpol cez 5 miliónov predaných kusov. Recenziu tejto výnimočnej hry si u nás budete môcť prečítať už tento víkend. Zároveň už hráme Far Cry: New Dawn a Metro: Exodus, embargo na recenzie končí 13.2, takže si ich na našich stránkach budete môcť prečítať ešte pred vydaním oboch hier.

Tieto články boli na webe najčítanejšie za posledný týždeň. Ak vám niečo z toho ušlo, teraz je správny čas to dobehnúť a pozrieť sa, čo sa udialo:

Toto sú top komenty za posledný týždeň. Aj keď ich nebolo toľko, čo minulý týždeň pod článkami o Metro Exodus. BTW, na Facebooku prebieha súťaž o Nintendo Switch a Steam hry, pozvite na náš FB aj priateľov, pomôžte nám zväčšovať komunitu 🙂

Komenty CH FB

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site