CrossfireX

Najhranejšia hra na planéte sa vráti na Xbox ako CrossfireX

18 novembra, 2019 Lukáš Kanik

Počítačová legenda príde na XBox v roku 2020.

Microsoft oznámil návrat najpopulárnejšiej počítačovej hry na planéte. CrossfireX je názov remastru, ktorý znovu vyjde ako free-to-play titul, tento krát na Xbox zariadenia v roku 2020.

Pôvodný titul Crossfire vyšiel v roku 2007 v Kórei, neskôr aj v Číne a vďaka tomu sa stal najhrávanejšou hrou na planéte, čo sa počtu registrovaných hráčov týka. Do hry sa registrovalo viac ako 660 miliónov hráčov, viac ako v Candy Crush Saga, alebo v PUBG. Štúdio Smilegate teraz prináša vylepšenú verziu CrossfireX zdarma na Xbox One.

Strieľačka CrossfireX prináša intenzívny zážitok z pohľadu prvej osoby, kde sú hráči ponorení do rozľahlého globálneho konfliktu medzi dvoma najpozoruhodnejšími súkromnými vojenskými frakciami sveta: Global Risk zamestnáva veteránov popredných ozbrojených síl, ktorí využívajú moderné technológie na boj za poriadok a bezpečnosť. Black List má na výplatnej listine ostrieľaných žoldnierov vyškolených v partizánskych taktikách boja, ktorí bojujú za destabilizáciu represívnych režimov v mene slobody.

Vyberte si svoju stranu a dokončite misie založené na cieľoch v rôznych klasických a inovatívnych režimoch s pevnou štruktúrou herného systému a filmovými vizuálnymi efektami.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Lukáš Kanik
Sledujte ma: