Najnovší Witcher bude mať tri epilógy

26 marca, 2013 morokul

Riaditeľ CD Projekt RED potvrdil, že Witcher 3: Wild Hunt bude obsahovať tri hrateľné epilógy, ktoré dokonale  zakončia príbeh v závislosti od vašich rozhodnutí.

Adam Badowski v krátkosti vysvetlil, ako budú tieto epilógy fungovať.
Príbeh sa bude odvíjať od vašich rozhodnutí a bude záver bude v podstate sumarizácia všetkých činov od začiatku až do konca hry.

„Nechceli sme vytvoriť žiaden špeciálny záver hry. Celá hra je komplexná a dej je plynulý. Aj tak ale v hre nájdete rôzne rozvetvenia. V epilógoch zosumarizujeme všetky elementy hry.
Niektoré elementy sú vybrané z úplného začiatku deja, iné z dôležitých momentochv príbehu. Všetky budú istým spôsobom prepojené s epilógom. Budeme mať z čoho sumarizovať. Nechceli sme márniť čas vymýšľaním originálnych koncov pre hru, bude to proste vyhodnotenie týchto rozhodnutí.”

Hlavne treba však spomenúť, že epilógy budú hrateľné v podobe megaquestu a nakoniec hru ukončí jedna z 36 finálnych podôb sveta Severných kráľovstiev. Pôjde nie len o politické statusy, ale aj o osudy hlavných postáv. Už sa nám len treba modliť, že nám nenechajú Geralta zomrieť.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.