Naše plány na GamesCom 2013 a súťaže

12 júla, 2013 Lukáš Kanik

GamesCom je zhruba 5 týždňov ďaleko a my si už pripravujeme prezentácie najnovších peciek. Najaktívnejších z vás odmeníme darčekmi.

Tak nejak môžeme už načrtnúť, na čo sa môžete na našich stránkach tešiť, na GamesCom tento rok letím znova ja (Life28) a budem sa snažiť priniesť čo najviac info a fotiek z výstavy. Galérie a články z minulého roka môžete nájsť v sekcii GamesCom 2012.

Najväčšia výstava videohier na svete tento rok chystá tak ako E3 poriadne predstavenie titulov na next-gen konzoly a teda sa u nás môžete tešiť na exkluzívne dojmy po tom, čo si osaháme Xbox One a PS4. Možno vám práve naše dojmy z konzol napovedia, na ktorú konzolu sa oplatí tešiť. Spolu s Xbox One a PS4 si zahráme aj kľúčové next-gen tituly, na 100% si v súkromí zahráme Battlefield 4, Titanfall, Zaklínač 3: Divoký Hon, Watch_Dogs, The Division, Forza 5, Driveclub, Infamous: Second Son, RYSE: Son of Rome aj The Sims 4, ktorý bude na výstave ukázaný redaktorom vôbec po prvý krát.

Okrem biznis stánkov EA, Ubisoftu, či Activisionu sa stavíme aj vo Focus-Home, pozrieme sa na The Evil Within a Wolfenstein: The New Order od Bethesdy a ak sa podarí aj na nextgen titul Metal Gear Solid V: The Phantom Pain od Konami.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TxCkiPqh2C4[/youtube]

Čo sa Press Konferencií týka, EA a SONY bude mať konferenciu tak ako minulý rok a o konferencii Microsoftu vás budeme ešte informovať, keďže sami ešte nevieme, či Microsoft konferenciu chystá, alebo nie.

Z celého výstaviska budem postovať obrázky prostredníctvom živého blogu, článkov sa dočkáte postupne, rozhovory zatiaľ neplánujeme, pretože sa to pravdepodobne nestihne a tiež z technických dôvodov. Ak by ste však chceli vedieť nejaké info o vašej očakávanej obľúbenej hre, dajte vedieť do komentárov a pozrieme sa na ňu, či vyspovedáme vývojárov.

O programe dávam vedieť dopredu tak skoro preto, aby ste náš web zdieľali medzi priateľmi a pripravili ich na nádielku exkluzívneho info priamo z výstaviska, ktoré ste zo slovenských herných médií minulý rok našli len u nás.

Taktiež pripravujeme súťaže o darčeky, ktoré z výstaviska poputujú priamo k vám. Pre registrovaných užívateľov však pripravujeme bonus – darčeky budete môcť získať výmenou za profilové body, ktoré získavate za aktivitu na našom webe. Práve teraz je najvyšší čas sa zúčastňovať diskusií, navštevovať pravidelne web a komentovať, pretože aj za to dostávate od nás profilové body. Budeme radi, ak rozšírite našu komunitu a pripojíte sa k nám prostredníctvom vašich profilov aj s priateľmi. Výpis toho, čo profil na Centrumher.eu dokáže nájdete v staršom článku.

Podporte nás aj na Facebooku a zdieľajte naše stránky. Ďakujem za celú redakciu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články