Nathan Drake vlastne prežije v Uncharted tak dlho, lebo ho proste nevedia trafiť

Dizajnéri hry odhalili, prečo sa Nathan Drake niekedy zdá ako nesmrteľný aj v silnej paľbe.

Aj vám vŕtalo v hlave, prečo hlavný hrdina hier Uncharted prežije aj v najväčšej prestrelke a to bez ochrannej vesty, alebo prilby, alebo bez lekárničky? Odhalenie vývojárov vás možno prekvapí a dozvedeli sme sa to po desiatich rokoch.

Nathana Drakera totiž guľky vôbec netriafajú, má proste šťastie. A keď sa obrazovka sfarbuje do červena, to nie je že by ho triafali, to je len vizualizácia toho, že mu to šťastie dochádza. A keď konečne zomrie, je to vtedy, keď ho skutočne niekto trafí do tela. Takže skutočnosť je taká, že Nathan Drake vôbec nedostáva hity od nábojov, zabiť ho môže aj jediný. Informáciu potvrdil Jonathan Cooper, animátor hry. Neveríte? Pozrite si priložený gif.

Túto zaujímavosť z hry potvrdila aj dizajnérka hry Amy Hennig, vraj sa tak vývojári rozhodli preto, aby vzdali hold dobrodružným filmom, podľa ktorých robili hru. Napríklad Indiana Jones, takisto ho nikdy netrafia, lebo má brutálne šťastie.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site