Need for Speed Hot Pursuit Remastered

Need for Speed Hot Pursuit Remastered – Prvý trailer

5 októbra, 2020 Lukáš Kanik

EA oznámilo remaster Need for Speed Hot Pursuit

Po skorších únikoch, o ktorých sme informovali včera, Electronic Arts dnes oficiálne oznámilo hru Need for Speed Hot Pursuit Remastered. Ide o remaster pôvodnej hry z roku 2010, ktorý príde na aktuálnu generáciu konzol.

Vydanie na nové konzoly oznámené nebolo ale je možné, že hra vyjde aj na PS5 a Xbox Series X. Dátum vydania Need for Speed Hot Pursuit Remastered je 6.11.2020 na PS4, PC a Xbox One, hra vyjde na Nintendo Switch 13.11.2020.

PC verzia bude podporovať 4K/60 FPS. Na konzolách PS4 Pro a Xbox One X budú môcť hráči vybrať medzi režimom 4K a 30fps alebo 1080p/60fps. Na základných konzolách hra pobeží v 1080p a 30fps.

Switch verzia bude podporovať 1080p/30fps v dokovom režime a 720p/30fps v handheld režime.

Aké vylepšenia Need for Speed Hot Pursuit Remastered prinesie? V prvom rade to bude aktualizované UI pre vyššie rozlíšenia, odrazy väčšieho rozlíšenia, väčšie textúry, viac častíc aj AA/SSAO efekt tienenia okolia.

Hráči naprieč platformami si budú môcť užiť spoločné závody cez cross-platform multiplayer. Remaster bude tiež obsahovať všetky DLC.

Na Remasteri pracuje štúdio Stellar Entertainment zložené z bývalých vývojárov z Criterionu. Toto štúdio vyrobilo aj remaster Burnout Paradise.

Sledujte ma: