Need For Speed: Rivlas oznámené, sledujte trailer

23 mája, 2013 Lukáš Kanik

EA oznámilo nové Need For Speed pre next-gen a my vám už prinášame trailer aj pár noviniek! 

Need For Speed: Rivals vyvíja nové štúdio – Ghost Games, ktoré dúfame že do série vdýchne nový život a inovácie, ktoré by mohli narovnať karmu okolo tejto série.

Hra beží na Frostbite 3 engine a video pochádza priamo z hry (rovnako ako všetky Battlefield videá) a hlavnou témou budú naháňačky s políciou, ale aj protivníkmi. Môžete hrať totiž za policajta alebo pouličného závodníka a vytvárať si tak jednu z dvoch línií a rebríčkov úspechu.

Ak máte za zadkom viac policajtov, o to väčšia bude odmena Speedpoints – bodový systém, ktorý nesmie chýbať. V prípade hrania za policajtov môžete hrať v tíme s ostatnými hráčmi a priateľmi a sami tak budovať zátarasy, alebo chystať pasce pre ostatných hráčov. Myslím, že celkom férová ponuka. hráči budú mať aj špeciálne schopnosti, ktorých bude až 11, medzi nimi EMP, turbo boost, rušička signálu a pre policajtov vrtuľník, zátarasa na ceste a šoková vlna.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E0QbpepeH50[/youtube]

Do série NFS sa vracia konečne aj Ferrari značka, ktorá roky nechcela figurovať v závodných hrách. Už tomu bolo sedem rokov, čo sa Ferrari objavilo v NFS, tento krát pribudne niekoľko kúskov, vrátane F12 Berlinetta.

Nový multiplayerový a komunitný systém sa volá AllDrive, ktorý ešte viac maže hranicu medzi singleplayerom a multiplayerom. Prechod z hrania singleplayeru do multiplayeru bude takmer neviditeľný. V prípade NFS Most Wanted a Autologu sme zažili nahrávacie obrazovky. Tento krát sa do závodov s reálnymi hráčmi zapojíte kedykoľvek počas jazdy.

  

Rivals prinesie aj tuning – vylepšovať si budeme môcť farby, poznávacie značky, nálepky, rôzne vzory aj kolesá a nechýba ani vlastný výkonostný tuning.

Hra vyjde na NextGen konzoly aj PC, a tiež aj na staré konzoly 19.  11. 2013.

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články