Nejnovější informace o aktualizaci na Euro Truck Simulator 2

23 júna, 2014 Laďka Jonášová

Tým SCS vydal novinky ohledně nového patche 1.11 pro Euro Truck Simulator 2. Ten do hry přidá několik zajímavých novinek

Nejnovější zprávy hovoří o změnách, které ze hry udělají mnohem lepší simulátor. První změnou k lepšímu by měl být rozšířený tempomat s lepší možností mapovaní. Znamená to, že by měla být možnost určit klávesy nebo tlačítka ovladače i na zvýšení a snížení rychlosti (kromě standardního zapnut/vypnutí).  Logicky by tak měl tempomat více reflektovat jeho reálné využití.

Povedlo se dosáhnout realističtějšího načasování zvuku vzdušné brzdy. Kontrolka retardéru se rozsvítí při jeho automatickém zapnutí a v nastavení hry by mělo jít upravit maximální úhel natočení.

Byla taky věnována pozornost zpětným zrcátkům. Pokud pohnete hlavou v kabině, odraz v zrcátcích se podle toho změní. Tahle funkce zabrala SCS asi nejdelší čas, ale výsledek nakonec stojí za to.

Nakonec bude možnost prodat garáž nebo přestěhovat centrálu do jiného města.

4

Pojďme si tedy zrekapitulovat, co víme o novém patchi:

Budou provedeny změny v uživatelském rozhraní, aby vypadalo přehledněji.

menu

Lepší kolize hráčova tahače a AI vozidel nebo když tahač dře o svodidla nebo jiné povrchy. Vozidla teď mají realističtější setrvačnost po srážce. Byly také přepracovány zvuky škrábanců a nehod.

Vyváženost zvuků motoru v kabině a venku u všech tahačů.

Podpora simulace stabilizátoru, což může docílit většího vlivu na stabilitu tahače a návěsu. Také vývojáři přepočítali těžiště nákladů, což umožní individuální chování návěsu podle toho, co se na něm převáží. Může se tak stát, že jistý náklad budete moci převrátit.

Zobrazování aktuálního omezení rychlosti v navigaci, jako u běžných GPS zařízení v autech. Zařízení však bude ukazovat omezení rychlosti přímo pro tahače. Toto nastavení půjde vypnout v nastavení hry.

route

Bude možnost upravit si sedadlo a pohled kamery v kabině. Již se tak nestane, že bude problém se sledováním všeho důležitého při řízení tahače.

Přibudou tři nová města: Benátky, Štýrský Hradec a Klagenfurt. Spolu s nimi, samozřejmě přibudou i nové cesty

country_01  country_03

first  5

Co říkáte na plánované novinky studia SCS? Těšíte se na ně?

Laďka Jonášová
Sleduj mě