Neuveriteľné detaily zvierat v Red Dead Redemption 2

Aj viac ako 2 mesiace po vydaní Red Dead Redemption 2 neprestáva prekvapovať.

Ak ste hrali Red Dead Redemption 2, tak isto viete že hra je plná neuveriteľných detailov. Asi tým najznámejších je ten, že koňovi sa stiahnu gule, ak je chladno. No ani ostatné zvieratá nevyšli naprázdno.

Reddit užívateľa s menom Hupflupper zaujala mačka. Konkrétne jej detail, ako si príde k drevenému stĺpu a svojim typickým pohybom si oň naostrí svoje pazúre. Ďalší detail na psa však skrýva hlbšie posolstvo.

Na obrázku môžeme vidieť psa, ktorý sedí na hrobe svojho pána, kde ho čaká. Tento detail však odkazuje na skutočnú udalosť, v ktorej vystupuje Skye teriér menom Bobby. Tento pes v 19. storočí patril nočnému strážnikovi menom John Gray. Avšak, John pri výkone svojej služby zahynul. To však Bobbymu nezabránilo ďalších 14 rokov chodiť na jeho hrob a čakať ho. A prečo sa tento príbeh objavil v Red Dead Redemption 2? Nuž preto, lebo príbeh sa odohral v Edinburghu. A to je meste, kde bolo založené Rockstar Studio.

Saw a cat in Strawberry sharpen his claws on a wood post from reddeadredemption

Saw a dog waiting by it’s owners grave in Rhodes from reddeadredemption

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site