Borderlands 3 next-gen upgrade zdarma

Next-Gen verzia Borderlands 3 dostala dátum vydania

19 októbra, 2020 Lukáš Kanik

Vylepšená verzia Borderlands 3 vyjde na PS5 a Xbox Series X na launch.

Vydavateľ´2K Games a distribútor Cenega nám dnes potvrdili dátum vydania next-gen verzie hry Borderlands 3. Nižšie si môžete prečítať oficiálnu správu:

Hra Borderlands 3 bude k dispozici s uvedením konzolí na trh, tedy 10.11. pro Xbox Series X|S a 12.11. pro PlayStation 5 (pro regiony USA, Japonsko, Kanada, Mexiko, Nový Zéland, Austrálie a Jižní Korea) a 19. listopadu pro zbytek světa, tedy Slovensko a Česko. Hráči, kteří již vlastní nebo si zakoupí kopii hry i na konzoli nové generace, si budou moci stáhnout upgrade v rámci stejné rodiny konzolí zcela zdarma!

Hra Borderlands 3 byla optimalizována tak aby využila výhody výkonu nových konzolí, který přinese do světa Borderlands novou úroveň grafické věrnosti. Zvýší se zobrazení na 60 FPS a 4K rozlišení pro jednoho hráče ale i online kooperaci, která bude podporovat možnost tří až čtyř hráčů pro místní hraní.

Vertikální rozdělení obrazovky pro dva hráče bude také přidána na Xbox One a PlayStation 4 skrze bezplatnou aktualizaci, která dorazí 10. a 12. listopadu.

Prechod na next-gen verziu teda bude úplne zdarma. Ak vlastníte hru na PS4, dostanete next-gen verziu na PS5. Rovnako to platí aj o Xboxe. Ak máte diskovú verziu hry, budete potrebovať konzolu s mechanikou, aby ste mohli hrať Borderlands 3 aj na v next-gen verzii.

Borderlands 3 – Recenzia PS4 verzie

Sledujte ma: