Nintendo Switch Lite konečne odhalené!

Nintendo Switch Lite

Po mnohých špekuláciach a leakoch sme sa konečne dočkali odhalenia novej verzie Nintendo Switch konzoly.

Už je to skoro dva a pol roka, čo Nintendo vydalo svoju novú hernú konzolu. Jej parametre jej veľký úspech nepredpovedali. Avšak, už je to len otázka času, kedy predajmi prekoná XBOX One. Dopomôcť tomu môže aj jej nová verzia – Nintendo Switch Lite.

Ako už jej názov napovedá, bude sa jednať o odlahčenú verziu. Nintendo Switch Lite bude len handheld konzola. Žiaden dok pre pripojenie k TV v balení nenájdete. Joycon ovládače budú vstavané rovno v konzole a nebudú sa dať odpájať. Žiaden IR motion sensor či HD rumble funkciu tu teda nenájdete. Ak si budete chcieť zahrať hry, kde sa vyžaduje pohyblivý Joycon, budete si ho musieť dokúpiť separátne.

Lite verzia sa ale dočkala aj ďalších zmien. Napríklad, konečne tu nájdeme normálny D-pad. Tak isto je Lite menšia a lahšia, ako normálna verzia. Aj baterka by mala vydržať dlhšie, v priemere o 30 minút. Všetky rozdiely nájdete podrobne spísané na stránkach Nintenda.

 

Nintendo Switch Lite bude k dispozícii v troch farebných prevedeniach – žltá, sivá a svetlomodrá. K dispozícii bude 20. Septembra a cena je stanovená na 199 dolárov. U nás čakajte rovnaké číslo, len mena bude euro.

Nintendo Switch Lite Colours

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site