Nová Batman Arkham hra by mala byť oznámená o dva týždne

Batman Arkham

Na The Game Awards.

Warner Bros a ich štúdiá už nejaký čas pracujú na novej hre zo série Batman Arkham. Zatiaľ boli všetko len špekulácie a objavili sa doposiaľ tri rôzne názvy novej hry. Dodnes nevieme, či sa hra bude volať Batman: Arkham Insurgency, Batman Arkham Legacy, alebo Batman: Arkham Crisis.

Najnovšie sa objavil rumor, podľa ktorého Warner Bros oznámi novú hru už o dva týždne, na akcii The Game Awards. Tá sa už niekoľko rokov nesie nie len v duchu odovzdávania cien, ale aj oznamovania nových titulov. Nechýbalo ani množstvo AAA hier a inak tomu nebude ani tento rok. Oznámenie je tak celkom reálne, však čakali sme ho už na E3 v Júni tohto roka.

Jediný háčik je v tom, že na hre nepracuje Rocksteady (tí vraj robia na Superman hre), ale nový Batman vzniká vo Warner Bros Montreal. To je štúdio, ktoré vydalo Batman: Arkham Origins, najhoršie hodnotenú hru v sérii Arkham a hru, ktorá dokonca ani nemala pôvodných hercov zo série Arkham od Rocksteady.

Kevin Conory sa stihol vyjadriť, že Batmana v novej Arkham hre nebude dabovať. Tým sa vlastne potvrdzuje to, že WB Montreal si zase pôjde svojou vlastnou cestou.

Nová hra Batman Arkham by mala byť open world a vystupovať by v nej mal aj tajomný kriminálny spolok Court of Owls.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site