Cyberpunk 2077

Nová roadmapa pre Cyberpunk 2077 pripomína nepodarený vtip

1 júna, 2021 Marek Jaroš

Dočká sa vlastne Cyberpunk 2077 niekedy tých bezplatných DLC balíkov?

Už to bude pol roka, odkedy vyšiel dlho-očakávaný Cyberpunk 2077. Jeho vydanie však dopadlo otrasne. CD Projekt RED nás všetkých oklamal a popritom si pošramotil tak dlho budovanú povesť.

CD Projekt RED sa zaviazal, že z hry spraví z dlhodobého pohľadu úspešný projekt. Problémom však je, že pri pohľade na novú roadmapu prakticky neviete, kedy sa tak má stať. Už dlhšie vieme, že next-gen patch by mal prísť v druhej polovici roka. No doteraz nevyšli ani len sľubované bezplatné DLC balíčky, ktoré sme mali dostať pri vydaní hry ešte v Decembri minulého roka.

Mohlo by vás zaujímať:
Na internete sa objavil obsah DLC balíkov pre Cyberpunk 2077

Celý obrázok vyzerá tak trocha vágne. V podstate vám nič nepovie. Vývojári v ňom sľubujú budúce updaty a patche, no nič viac. Žiadne viac či menej presné dátumy. Nič. Ak ste si hru kúpili, zapli, vypli a povedali si, že ju dohráte až vtedy, keď bude plne opravená, pokojne ju nechajte na poličke, nech na ňu ďalej padá prach.

Ako tak dobrou správou však je, že na Cyberpunku 2077 ešte stále pracuje takmer polovica tímu. Očividne to CD Projekt RED s hrou úplne nezabalil. Avšak, kedy sa dočkáme sľubovaného obsahu, nateraz vôbec nie je jasné. Je dosť možné, že vývojári nestihnú ani sľubovanú druhú polovicu roka a hráči si budú musieť počkať až do roku 2022.

Ak si však odmyslíte všetky tie bugy, glitche či orezaný obsah, stále ide o skvelú hru. Aj preto sme jej v recenzií udelili hodnotenie 9/10.

Cyberpunk 2077 – Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Marek Jaroš