Nové figúrky Zaklínač potešia všetkých zberateľov

Figurky Zaklinac Darcek

Geralt v mačacej zbroji a konečne nechýba ani Regis.

Fanúšikovia zaklínačskej ságy by už pomaly mali vypratať poličky a chystať si miesto pre nové figúrky. Preslávený výrobca Dark Horse prináša novú štvoricu figúrok, z ktorých jedna je naozaj špecialitka.

Geralt v mačacej zbroji nadchne originálnym vzhľadom a hlavne parádnou kušou. Nádherná Ciri tentokrát obliekla alternatívny kostým z DLC, ktorý jej síce neochráni pupok, ale o to väčšiu urobí parádu. To isté platí pre Yennefer v alternatívnom DLC kostýme, v ktorom elegantne ozdobí každú poličku. Trojicu dobre známych postáv prvýkrát dopĺňa aj Regis.

Ako prvá figúrka z univerza hier Zaklínač má Regis výmenné časti. Môžete si ho teda vystaviť ako bežného smrteľníka, alebo prehodiť pár častí a urobiť z neho obávaného vyššieho upíra, ktorým v skutočnosti je. Prípadne môžete obe časti kombinovať. Fantázii sa medze nekladú 🙂

Nová zbierka figúrok je skladom zatiaľ iba na GameExpres.sk, kde okrem figúrok nájdete aj herné oblečenie (mikiny, trička svietiaci v tme) a doplnky inšpirované Zaklínačom. Nájdete tu teda ideálne viacnočné darčeky pre hráčov, aj pre fanúšikov Zaklínača.

Sleduj nás

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.
Redakcia
Sleduj nás

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site