CentrumHer Patreon

Nové hry zdarma pre našich patrónov!

3 júna, 2022 Redakcia

Aj v mesiaci Jún/Červen môžete získať najnovšie hry do vašej knižnice.

Patróni, ktorí podporujú fungovanie webu centrumher.eu (vďaka Patreonu je úplne bez reklamy) si môžu aj tento mesiac vybrať ďalšiu hru do zbierky.

Znovu rozdávame najnovšie hry, tento krát na Steam a Epic Games Store. Ak si patrónom, napíš do komentára na Patreone, ktorú hru chceš a my ti ju pošleme. Prednosť majú Super patróni s najvyšším členstvom!

Poznámka: Prosíme ľudí, aby si neaktivovali Patreon členstvo len pre to, aby si zobrali hru zdarma a následne v tom istom mesiaci členstvo aj zrušili.

Tento mesiac pre Patrónov:

Všetkým, ktorí sa rozhodli nás podporiť na Patreone úprimne ďakujeme a veríme, že si z nových hier vyberiete tú svoju.

Novinky zo zákulisia CentrumHer

Ako ste mohli počuť v novom podcaste, po náročnom období sa vraciame k niektorým rozpracovaným veciam. Podcast budeme nahrávať oveľa častejšie a pokračujeme aj na príprave nového webu. Dúfame, že ho stihneme spustiť ešte tento rok.

Momentálne dolaďujeme posledné detaily čo sa týka karty hry. Tá má obsahovať všetky potrebné informácie o hre a je to miestom, odkiaľ sa dostanete k ďalším obľúbeným témam. Našim cieľom je poprepájať všetky tagy. Napríklad si otvoríte kartu hry a viete sa odtiaľ prekliknúť k vývojárom, k ďalším hrám v sérii alebo k platforme.

Dizajn nášho riešenia je na štyri excelovské strany, ale nižšie môžete vidieť taký náhľad, ako by to mohlo vyzerať v praxi. Čoskoro tieto novinky dáme našim patrónom otestovať v aktuálnej verzii testovacej stránky.

Dajte vedieť do komentárov na Patreone, čo by ste na novom webe chceli a na čo nesmieme zabudnúť!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.