Nové info o Ciri v seriáli Zaklínač: Netflix robí casting v Poľsku

Minulý článok o Ciri pokračuje ďalšími informáciami z Redditu.

Pred pár dňami sme zverejnili článok, v ktorom sme informovali o herečke, ktorá má hrať mladú Ciri v pripravovanom seriáli Zaklínač. Podľa informácií sa vývojári hry rozhodli túto postavu obsadiť herečkou, ktorá nebude beloška a teda špeciálne hľadali černošku, aziatku, alebo herečku inej etnickej skupiny. Na našom Facebooku sa pod týmto článkom rozprúdila obrovská diskusia a nechali ste nám takmer 30 komentárov. Netflix tak pravdepodobne chcel urobiť aby boli politicky korektní a aby seriál neobsahoval len bielych hercov.

Na reddite Zaklínač dnes pridali správu moderátori, ktorí majú nové informácie ohľadom castingov pre seriál Zaklínač. Podľa zdroja, Netflix práve robí casting v Poľsku a hľadajú špeciálne poľské mladé herečky. Herečka by mala byť bielej pleti a hrať by mala 17-ročnú Ciri. Moderátori sa zhodujú, že informácia je uveriteľná ale nikto ju nevie oficiálne potvrdiť. Avšak pre fanúšikov je tu kvapka nádeje, že americkí tvorcovia seriálu zachovajú pôvod postáv z univerza Zaklínač.

Medzitým, Lauren S. Hissrich, ktorá má na starosti obsadenie postáv, si vyslúžila nadávky a dokonca vyhrážky za správy ohľadom obsadenia Ciri. Množstvo ľudí svoj nesúhlas s Ciri ako černoškou alebo aziatkou v seriáli vyjadrilo na Twitteri, Instagrame a Reddite. Najmä Poliaci to vnímajú ako ničenie ich národného pokladu, keďže Američania budú radšej politicky korektní ako by mali zachovať Európske dedičstvo.

Samotná Hissrichová sa ku kastingom nevyjadrila ani na Twitteri ale je dosť možné, že nesúhlas s obsadením Ciri zmenil názor tvorcov seriálu. Ciri by tak nakoniec mohla byť beloška a to rovno z Poľska.

Postavu Geralta v seriáli Zaklínač si zahrá Henry Cavill.

Ciri v TV seriáli Zaklínač asi nebude beloška

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site