Nové info o Pro Evolution Soccer 14

13 júla, 2013 Marek Jaroš

Dnes tu máme zopár nových informácii z PES 14 od KOMANI.

Dnes sme sa dozvedeli zopár nových informácii o futbale od KONAMI, Pro Evolution Soccer 14. Dozvedeli sme sa, že počasie bude mať vplyv na hru a dresy hráčov sa budú špiniť aj podľa druhu počasia (dresy budú mať vlastnú fyziku). Tak isto sa veľká zmena týka aj brankárov – tí nie lenže budú mať vylepšenú AI, ale dostanú aj nové animácie a budú mať aj vlastné štatistiky. V režime Master League budeme môcť meniť tými a trénovať národné tými. V PES 14 bude k dispozícii multiplayerový mód League a s multiplayerom súvisí aj správa, že vývojári vytvorili nový systém, aby zabránili podvodníkom s cheatmi.

Vývojári potvrdili, že hra bude v deň vydania prístupná na Steame a tak isto aj v iných online distribučných systémoch. Tiež vieme, že hra bude obsahovať aj tretie, náhradné dresy jednotlivých týmov. Tie dresy, ktoré nebudú v základnej hre, tie by sa mali objaviť v podobe bezplatného DLC balíka.

PES 14 vyjde na jeseň tohto roka na PC, PSP, PS3 a Xbox 360. Hra zatiaľ nebola oznámená na next-gen platformy, čo je pri fakte, že hra ide na FOX Engine, škoda. Bolo by zaujímavé sledovať priamu konfrontáciu Ignite Enginu (EA Sports) a FOX Enginu(KONAMI) na futbalovom poli.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=foGfXQ73jHw[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články