Nové informácie z hry The Crew

24 júna, 2013 Marek Jaroš

Na internete sa objavili nové informacie o rozlohe sveta ale aj o stálom pripojení na internet.

The Crew, závodná hry od Ubisoftu, na E3 výstave zaujala nie len peknou grafikou, ale aj masívnym herným svetom. Ten v podstate tvorí USA, respektíve zmenšená podoba tejto krajiny. O rozlohe tiež svedčí aj fakt, že po dialnici vám od západu na východ bude cesta trvať minimálne 90 minút.

A dnes, ako sa vyjadril Ahmed Boukhelifa, jeden z vývojárov hry, hra bude mať cesty o dĺžke viac ako 10 000 kilometrov. „“Je to naozaj masívna, rozsiahla hra, ktorá obsahuje cez desať tisíc kilometrov ciest a diaľnic,“ Samotný svet by mal byť rozdelený do 5 oblastí, ktoré by sa mali postupom odomykať a jednotlivé oblasti nám prinású nové autá a výzvy.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d4JnshyKOOQ[/youtube]

A neskôr dodal: „Hráči dostanú k dispozícii obrovský otvorený svet a najrôznejšie autá. Vývojom ich fyzikálneho modelu sme strávili veľa času. Každé sa preto riadi úplne inak a chová sa adekvátne povrchu, na ktorom jazdí.“ Čiže, aj keď hra bude mať arkádové ovládanie, predsa by sa mali jednotlivé autá od seba v ovládaní trocha líšiť.

Tak isto ale hra musí byť celý čas pripojená na internet. Samozrejme, v hre budete môcť kedykoľvek prepnúť na singleplayer. No autori potrebu neustáleho pripojenia oddôvodnili tak, že v hre sa furt niečo deje, po celú dobu hrania a preto chcú, aby ste o všetkom podstatnom vedeli.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články