Nové screenshoty k hre Catherine: Full Body

Atlus k tomuto remasteru priniesol niekoľko informácií a obrázkov.

Milostný trojuholník sa mení na štvorec, pretože do hry pribudne nová Catherine s menom “Rin”. Celý príbeh sa tak začína komplikovať a prinesie hráčom nové možnosti, custcény a udalosti. K dvom pôvodným koncom pribudnú ďalšie. Každá Catherine sa bude k protagonistovi správať ináč. Autori sľubujú, že tentokrát si titul bude môcť užiť každý, keďže pôvodnú hru sprevádzali isté problémy. Vravia, že puzzle časti budú “revolučné”. Hrať sa bude dať v dvoch módoch, a to v móde s hlbším zameraním na puzzle-action, alebo aj v originálnom móde. Ide o definitívnu verziu hry, takže každý by si mal prísť na svoje.

“Rin” bola najatá ako pianistka do baru, kam sa chodí zabávať hlavná postava Vincent s kamarátmi. Nevieme jej skutočný vek ani meno, celá je v podstate zahalená rúškom tajomstva. Snaží sa podporovať Vincenta, ktorý trpí nočnými morami. Povahovo je priamočiara a veľmi jemná, aj keď sa zdá, že má menšie nedostatky čo sa týka zdravého rozumu.

Catherine: Full Body je remaster pôvodnej hry z roku 2011 a exkluzivita pre PS4 a PS Vita, ktorá by mala v Japonsku výjsť niekedy v zime 2018. Vydanie pre západné krajiny už bolo oznámené, ale s bližšie neurčeným dátumom a ani platformami.

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site