Nové screenshoty k hre Catherine: Full Body

27 decembra, 2017 Jakub Babík

Atlus k tomuto remasteru priniesol niekoľko informácií a obrázkov.

Milostný trojuholník sa mení na štvorec, pretože do hry pribudne nová Catherine s menom “Rin”. Celý príbeh sa tak začína komplikovať a prinesie hráčom nové možnosti, custcény a udalosti. K dvom pôvodným koncom pribudnú ďalšie. Každá Catherine sa bude k protagonistovi správať ináč. Autori sľubujú, že tentokrát si titul bude môcť užiť každý, keďže pôvodnú hru sprevádzali isté problémy. Vravia, že puzzle časti budú “revolučné”. Hrať sa bude dať v dvoch módoch, a to v móde s hlbším zameraním na puzzle-action, alebo aj v originálnom móde. Ide o definitívnu verziu hry, takže každý by si mal prísť na svoje.

“Rin” bola najatá ako pianistka do baru, kam sa chodí zabávať hlavná postava Vincent s kamarátmi. Nevieme jej skutočný vek ani meno, celá je v podstate zahalená rúškom tajomstva. Snaží sa podporovať Vincenta, ktorý trpí nočnými morami. Povahovo je priamočiara a veľmi jemná, aj keď sa zdá, že má menšie nedostatky čo sa týka zdravého rozumu.

Catherine: Full Body je remaster pôvodnej hry z roku 2011 a exkluzivita pre PS4 a PS Vita, ktorá by mala v Japonsku výjsť niekedy v zime 2018. Vydanie pre západné krajiny už bolo oznámené, ale s bližšie neurčeným dátumom a ani platformami.

Jakub Babík