Novinky na webe – upravené ranky a body za aktivitu

2 júna, 2013 Redakcia

Okrem kvalitných noviniek sa vám snažíme priniesť aj ten najlepší web široko ďaleko. Pridali sme nové komunitné možnosti.

Vlastne máme pre našich užívateľov toľko možností, ktoré neponúka žiadny iný web v Česku, alebo na Slovensku. Byť užívateľom sa oplatí, nie len pre to, aké možnosti máte so svojim profilom, ale našich užívateľov aj odmeňujeme a čas od času organizujeme súťaže len pre registrovaných. Registrácia je samozrejme zdarma.

Posledné dni sme pridali nové vychytávky, ktoré dúfame budete naplno využívať. Stačí sa registrovať a prihlásiť do svojho profilu a objaviť možnosti:

  • Detailný profil, v ktorom si môžete vyplniť aj PC zostavu
  • Vlastný obrázok Avatara
  • Možnosť pridávania priateľov
  • Možnosť odosielania a prijímania súkromných správ
  • Možnosť pridávať statusy na vlastnú profilovú nástenku
  • Možnosť pridávať statusy na nástenku ostatných alebo odpovedať na statusy
  • Možnosť komentovať, odpovedať na komentáre a hodnotiť komentáre ostatných + alebo –

Novinkou je bodovací systém – body získavate za každú aktivitu na webe, či už za komentovanie, registráciu, alebo denné návštevy, vždy dostanete nejaký ten bodík, vďaka ktorému môžete postúpiť vyššie vo vašom ranku. Pri získaní bodu vám vždy v pravom hornom rohu vyskočí oznámenie:

Vďaka bodom sa vám postupom času bude dvíhať rank, ktorý nájdete na pravom paneli, pod profilom, alebo na karte svojho profilu, či profilu všetkých ostatných užívateľov. Ranky samozrejme vidíte aj pri každom komentári. Na pravom paneli nájdete aj aktuálny stav bodov, aj rank. Počet bodov vám môžeme zdvihnúť za špeciálne zásluhy, alebo strhnúť, napríklad za spam komentárov, či nevhodné správanie. V budúcnosti pripravujeme výmenu bodov za nejaké darčeky, alebo možnosť darovať body priateľom, či špeciálne eventy na Double XP!

 

Dúfame, že naše bohaté komunitné možnosti, ktoré nikde inde nenájdete pokope budete u nás využívať a pozývať na našu stránku aj svojich priateľov. Dôležitá pre nás je vaša aktivita, preto sa nebojte komentovať články, či už s vašim profilom, alebo cez Facebook, ktorý nevyžaduje registráciu u nás.

Ak máte nejaký tip na zlepšenie, napíšte nám do redakcie.

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.