Nový Assassin’s Creed 2019 by mal byť v starovekom Grécku

Ubisoft už pracuje na vývoji najnovšej hry tejto série. 

Posledný Assassin’s Creed Origins dopadol nadmieru dobre a značke prospelo, že vo vývoji bola o rok dlhšie ako pár predchodcov posledných rokov. Ubisoft si na vývoj Egyptskej časti dal načas a priniesol jeden z najlepších, ak nie vôbec najlepší diel Assassin’s Creed série vôbec. Ďalšia hra by sa podľa zdrojov mala odohrávať v starovekom Grécku.

Vraj tak bude preto, že Ubisoft chcel mať Grécko už v Assassin’s Creed Origins, ale neskôr sa rozhodlo, že Grécko dostane vlastnú novú hru. Informácia prišla od Liama Robertsona, ktorý v minulosti odhalil niekoľko únikov aj z dielní Ubisoft.

Assassin’s Creed v Grécku bude postavený na rovnakom novom engine, ktorý bol použitý v Origins. Kvôli veľkosti hry pravdepodobne tiež nevyjde na Nintendo Switch.

U nás sme AC: Origins ohodnotili známkou 9.0/10 a verdikt znel takto: “Assassin’s Creed Origins je hrou, ktorá vás vtiahne späť do série, ak ste na ňu za tie roky zanevreli. Fantastická kombinácia živého prostredia, herných mechaník a parádnej grafiky.”

Neskôr sme nafotili aj fantastické fotorealistické screenshoty z hry.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site