Nový Battlelog prepojí Battlefield 4 s mobilmi

25 júla, 2013 Lukáš Kanik

A mal by tiež uľahčiť hranie, na ktoré sa pripravíte už mimo domu. Video vám predvedie kopu noviniek.

EA zobralo trend mobilov a tabletov prepojených s hrami skutočne vážne a okrem plnohodnotného Commander Módu, kedy Battlefield 4 hráte na malej obrazovke spolu s ostatnými hráčmi, vám Battlelog poskytne zaujímavé možnosti.

Už cestou z práce či zo školy si môžete cez Battlelog upraviť svoje vybavenie, vybrať si zbraň a gadgety a s vojakom sa vrhnúť do hry. Battlelog vám tiež v novej forme ukáže, kde práve hrajú vaši priatelia a pripojiť sa na nich môžete aj v prípade, že nie ste práve pri PC, alebo konzole.

Cez mobil, či tablet si vopred nájdete server a vybavíte si postavu, po príchode k PC, či ku konzole ste okamžite na danom serveri bez čakania. Rovnako prebieha aj prepájanie zo serveru na iný server. V prípade, že niekde hráte a chcete zmeniť server bez toho, aby ste museli pozastaviť, alebo vypnúť hru, si server nájdete na mobile alebo tablete a hra vás takmer okamžite „teleportuje“ na nový server.

Pozrite si kompletné predstavenie nového Battlelogu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zB3LFY1sp8Q[/youtube]

Battlelog 2.0 bude vylepšený aj o takzvané „Misie“ kedy si medzi priateľmi a svetom môžete navzájom konkurovať v misiách, ktoré budete sami vytvárať. Môžete tak napríklad svojim priateľom vytvoriť misiu, v ktorej vyhrá ten, kto zničí najviac vozidiel za 24 hodín len s použitím výbušniny C4.

Spolupráca mobilu s hrou je prekvapivá a nájde si miesto u hráčov, ktorí napríklad nechcú strácať čas čakaním na pripojenie na server. Tak nejak ostanete spojení s hrou aj na záchode.

 

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články