Dragon Age 4

Nový Dragon Age naplno v produkcii!

24 februára, 2022 Samo Fecske

Skvelé správy pre fanúšikov tejto legendárnej série!

Pred-produkcia, čiže pokladanie základov, nápady na herné mechaniky, ich otestovanie a následné doladenie, sa skončila už v minulom roku! Dnes už sú vývojári z BioWare na polceste v Produkčnej fáze! V tejto fáze sa zoberie koncept z pred-produkcie a mení sa vo fungujúcu hru. Potom už prichádza Alfa a Beta, keď sa odlaďujú jednotlivé detaily a hra sa pripravuje na vydanie. (V skratke)

V produkcií sa ocitá Mac Walters, direktor stojaci za znamenitými hrami ako Mass Effect(2007), Mass Effect 3(2012) či Mass Effect: Andromeda(2017). Človek ktorý má 18-ročnú históriu s BioWare.

Bremeno direktora DA4 bolo uložené na plecia Corrine Busche, vedúcej dizajnu pre Dragon Age, s bohatými skúsenosťami a vášňou pre túto sériu. Na poste Riaditeľa pre vývoj produktu sa ocitá Benoit Houle. Človek ktorý pred 16-timi rokmi pracoval na Dragon Age: Origins, s hĺbkou pochopenia pre túto sériu a s bohatými skúsenosťami, ktoré nazbieral pri práci na každom dieli tejto legendárnej série.

V priebehu tohto roka začne štúdio viac komunikovať so svojimi fanúšikmi, reagovať na ich spätnú odozvu, ich názory či skúsenosti so sériou. Pokiaľ si nadšenec pre túto sériu, nezabudni ich sledovať a zdielať svoje nápady a skúsenosti!

Dragon Age 4 vyjde zrejme až v roku 2023

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.