Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Objavilo sa kopec detailov o Hogwarts Legacy, zatiaľ nepotvrdených

Očakávaná hra zo sveta Harry Potter.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Hogwards-Legacy-State-of-Play

Aj keď štúdio Warner Bros moc o hre Hogwarts Legacy nehovorí, vydanie je stále plánované na rok 2022. A keďže informácií z oficiálnych zdrojov je málo, začínajú sa objavovať tie neoficiálne.

Kopec detailov priniesol kanál Retro Raconteur, video si môžete pozrieť nižšie. Ten tvrdí, že vývojári Hogwarts Legacy sa inšpirovali troma hrami - The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, Ghost of Tsushima, a The Last of Us Part II. Ide o extrémne obľúbené a dizajnovo podarené značky.

Titulný obrázok Youtube videa

Práve aj Hogwarts Legacy má klásť dôraz na objavovanie otvoreného sveta, má obsahovať niekoľko regiónov, mestá plné NPC postáv a dialógov aj dungeony. Podľa Raconteura, dungeony hrajú veľkú rolu a ich dizajnu venovali vývojári extra pozornosť.

V hre tiež majú byť stanovištia s nepriateľmi podobné tým zo série Far Cry. YouTuber ďalej spomína, že hra bude obsahovať denný a nočný cyklus a systém vzťahov, ktoré so sebou prinesú samostatné príbehové línie.

Pripomíname, že Hogwarts Legacy sa má odohrávať v 19. storočí a hráči budú mať možnosť objavovať nie len školu čarodejníkov (Rokfort/Bradavice) ale aj otvorený čarodejnícky svet.

Hogwarts-Legacy-Collectors-Edition

Zberateľská edícia Hogwarts Legacy obsahuje levitujúci prútik

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry