Odhaleny Ps+ hry na příští měsíc

Co si zahrajeme v září (september)?

Majitelé herních konzolí Playstation 4 se můžou těšit na akční RPG z roku 2014. Hra je hodně přirovnávaná k sérii Dark Souls, takže pokud máte rádi hardcore souboje, možná bude tahle hra něco pro vás. Dále tu máme hru již z roku 2012. Zde si ale zrovna dovolím tvrdit, že jde o jeden z těch lepších titulů v nabídce Ps+. Jde o Journey. Zde se budete dostávat skrz písečné duny v rozlehlé poušti a pokračovat tak ve své cestě. Hra si odnesla řadu skvělých hodnocení a vřele ji mohu doporučit. Poslední hrou na Ps4 je adventura Badland, kterou možná spíše znáte ze svých mobilních zařízení.

Na Playstationu 3 si pak budete moci taktéž zahrát Journey a adventuru Badland. Mimo to si také budete moci stáhnout hru Datura, kde budete prozkoumávat herní prostředí. Také se budete moci setkat se známým princem. Princ a zapomenuté písky na vás čekají v titulu Prince of Persia: The Forgotten Sands.

Sony samozřejmě myslí i na handheldové hráče, a proto je v seznamu i pár her pro Playstation Vita. Konkrétně to je opět adventura Badland a druhou hrou je Amnesia: Memories. Bohužel se ale nejedná o známou hororovku, ale o japonský vizuální román.

Vojtěch Sahula

Nejdůležitější věc na hře? Příběh! Jooo, příběhové hry mám rád. Jsem velký fanoušek Playstation exkluzivit a hrdý majitel Ps4.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site