Oficiálna stratégia Jurský Svet vyzerá výborne, pozrite si gameplay

Jurassic World: Evolution dostal aj dátum vydania.

Vývojári z britského štúdia Frontier sa podelili s novinkami okolo svojej pripravovanej budovateľskej stratégie Jurassic World: Evolution. Bol stanovený dátum vydania na 12.6.2018 a vyjde zatiaľ len v digitálnej podobe. V krabicovej verzii sa hry dočkáme už o mesiac neskôr.

K oznámeniu dátumu vydania autori vydali krátky trailer, ktorý je kompletne tvorený zo zábermi v engine hry.

Vývojári však odprezentovali svoju hru aj v gameplay videách. Po prvý krát tak môžeme vidieť, ako to všetko bude vyzerať v pohybe a môžem povedať, že to vyzerá neskutočne dobre. Nižšie nájdete viac ako 20 minút z hrania s komentárom vývojárov.

Hrou vás budú sprevádzať postavy s plným dabingom, na stratégiu až nezvyčajne prepracovaná grafika a množstvo možností v manažmente parku aj dinosaurov. Hráč dostane možnosť si budovať park rôznymi výskumnými aj zábavnými budovami a tiež si nechať vyliahnuť dinosaurov podľa DNA fragmentov, ktoré sa nachádzajú po celom svete. Musíte tak raz za čas podniknúť výpravy do sveta, kde nazbierate tieto fragmenty DNA. Čím kvalitnejšie DNA dinosaura, tým viac vydrží z hľadiska zdravia, stravovania ale aj zvládania poveternostných podmienok. DNA tiež môžete upgradovať a nechať si vyliahnuť kvalitnejšie druhy ktoré potom lákajú viac návštevníkov.

Každá herná mechanika je prepracovaná do detailov. Osobne sa mi veľmi páčia možnosti úprav terénu a budovanie ohrád pre dinosaurov. Keď chcete premiestniť dinosaura do novej ohrady, nestačí len kliknúť a premiestniť ho. V podstate môžete ručne vyletieť s vrtuľníkom a potom uspávacou puškou namieriť a uspať zviera. Je to jedna z mnohých minihier, ktoré by mali hráča zabaviť medzi všetkými potrebami spravovania parku.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site