Call of Duty Vanguard Screenshot 5

OFICIÁLNE: Sleduj prvý trailer Call of Duty: Vanguard

19 augusta, 2021 Lukáš Kanik

Vraciame sa do druhej svetovej.

Activision dnes vydal prvý oficiálny trailer Call of Duty: Vanguard spolu s prvými screenshotmi z hry. Tento rok sa séria COD vráti do minulosti, do druhej svetovej vojny.

Z hry už unikol kopec detailov, vrátane dátumu vydania. Ten bol stanovený na 5.11.2021 a hra vyjde nie len na novú generáciu konzol a PC, ale aj na tú starú.

Okrem príbehovej kampane sa môžeme tešiť na multiplayer a samozrejme kooperatívny Zombie režim. Na stránakch COD boli spustené aj predobjednávky, rovnako ju nájdete aj na PS Store, či na Battle.net. Štandardná edícia vás vyjde na 60 eur, Ultimátna edícia stojí 100 eur. Tá obsahuje okrem iného aj prvý battle pass.

Call of Duty: Vanguard vyjde 5. Novembra

Hru si môžete zahrať v otvorenej bete, najskôr sa do nej dostanú tí, čo si hru predobjednajú. Beta bude ako vždy, len multiplayerová. Hra bude plne prepojená s COD Warzone, čo znamená, že do Warzone pribudne nová hlavná mapa z COD Vanguard.

Kampaň sa bude skladať z drobných príbehov z druhej svetovej vojny, niečo podobné spravilo už EA so svojimi Battlefield 1 a Battlefield V. Hrdinovia v Call of Duty: Vanguard budú celkovo štyria, jedna z nich je žena.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články