Sledujte oficiálny trailer Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

Oznámenie hry Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn Entertainment s dátumom vydania

Pred malou chvíľou bola oficiálne odhalená hra Star Wars Jedi: Fallen Order, na ktorej pracujú vývojári Titanfall a Apex Legends. Štúdio Respawn Entertainment tak tento rok vydá ďalšiu zo série hier podľa značky Star Wars, na ktoré má EA exkluzívne vydavateľské práva od Disney.

Skvelé správy. Star Wars Jedi: Fallen Order je čisto singleplayerová hra, bez multiplayeru a monetizácie obsahu. Je to jedna z mála singleplayer-only hier, ktoré EA vydalo za posledné roky a pravdepodobne to je aj skúška toho, či sa príbehové hry od EA ešte stále budú predávať. V hlavnej úlohe tejto hry bude Cal Kestis a príbeh sa odohráva po filmovej Epizóde 3: Pomsta Sithov.

Vývojári sľubujú súbojový systém s mečom, aj s použitím Sily. Súbojový systém jednoduchý pre osvojenie si, no náročný na zvládnutie. Nepriateľom budete musieť odhaliť slabiny, aby ste ich vedeli premôcť. Súboje s mečom majú byť tak intenzívne, ako vo filmoch. Spoločníkom na cestách vám bude malý droid a dostaneme sa na planéty a miesta, ktoré sme v Star Wars univerze ešte nevideli. V hre sa tiež majú objaviť hádanky a rôzne puzzle spojené so Silou.

Hra vyjde 15.11.2019 na PC, Xbox One a PlayStation 4. EA sľubuje, že hra nebude obsahovať žiadne mikrotransakcie, žiadne loot boxy a nepribudnú do hry ani po vydaní. 

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site