ONE PIECE ODYSSEY Screenshot 6

One Piece Odyssey oznámeno prvním trailerem

29 marca, 2022 Lukáš Kanik

Společnost BANDAI NAMCO Europe dnes oznámila ONE PIECE ODYSSEY.

Nové RPG s tahovými souboji se vrací do světa ONE PIECE, s originálním příběhem a novými postavami vyvinutými pod vedením tvůrce série Eiichiro Oda. Hra, která byla odhalena během speciálního živého přenosu ONE PIECE, přichází v době, kdy se původní manga připravuje na oslavu svého 25. výročí, přináší autentický a pohlcující nový vstup zakořeněný v kánonu a jistě si zachová humor a chemii anime se zapojením Oda-Senseie a v hlavní roli s původními hlasovými herci. ONE PIECE ODYSSEY vyvinula společnost ILCA Inc. a měla by vyjít v roce 2022 na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC.

Během své cesty jsou Straw Hats v čele s Monkey D. Luffym spolknuti obrovskou bouří na moři a skončí na tajemném ostrově plném přírody uprostřed bouře, odděleni jeden od druhého, přičemž jejiž loď Thousand Sunny je zcela rozbitá.

Posádka se vydává na novou dobrodružnou cestu plnou divů zuřící přírody, mocných nepřátel a podivných setkání s místními obyvateli ostrova. Hráči budou muset spolupracovat s Luffym a členy jeho posádky, aby znovu vypluli!

Adio, původní postava hry, a monstra, která obývají herní svět, byly navrženy ve spolupráci s Eiichiro Odou, autorem hry ONE PIECE.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.