Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Online strielačka Enlisted je teraz dostupná pre každého

Vstúpila do Open Beta.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Enlisted

Spoločnosti Gaijin Entertainment a Darkflow Software oznámili, že nová vojenská online strielačka Enlisted je teraz dostupná pre každého na PC, Xbox Series X|S a PlayStation 5. Zahrnuté sa kampane Battle for Moscow a Invasion of Normandy, ktoré sa počas uzavretého beta testovania vylepšili. V budúcnosti budú pribúdať ďalšie kampane.

Hra Enlisted je strielačka z obdobia druhej svetovej vojny, ktorá podrobne spracováva atmosféru počas vojen tankov a lietadiel. Herný vývojári sa snažili používať autentické zbrane a výstroj a aj ich historickú dostupnosť. Napríklad tank Tiger v kampani Battle for Moscov nebude vidieť, pretože v tom čase v roku 1941 ešte nebol v službe nemeckej armády. Zároveň je do hry Enlisted jednoduchšie dostať ako do väčšiny simulačných hier. Hráč môže rýchlo skočiť do stredu akcie a väčšinu času strávi bojovaním.

Aktualizovaná verzia hry Enlisted obsahuje nové misie, zbrane a výstroj, ktoré neboli v uzavretom beta testovaní. Napríklad nová mapa opevnenia v kampani Battle of Moscov predstavuje zamrznuté bojové pole, kde útočiaca strana pretína rieku a za dynamicky sa meniacich poveternostných podmienok zaútočí na mohutné opevnenie. Aj systém postupov v hre sa výrazne zmenil a Battle Pass je hlavným spôsobom na získavanie nových vojakov a vybavenia. Prvá sezóna Battle Pass začína 8. Apríla a trvá 75 dní.

Najzaujímavejšou odmenou sú vzácne zberateľské zbrane: pušky Berdan No.2 a Gewehr 1888, Schmeisser MK36 III SMG a poloautomatická karabína Springfield M1903 so zariadením Pederson. Mnoho odmien Battle Pass je k dispozícii zadarmo, zatiaľ čo iné si vyžadujú zakúpenie prémiového Battle Passu.

Hru Enlisted si môžete stiahnuť zdarma na oficiálnej stránke, ale aj na PlayStation Store a Xbox Store. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry