Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Online strielačka Enlisted je teraz dostupná pre každého

Vstúpila do Open Beta.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. Apríl 2021

Enlisted

Spoločnosti Gaijin Entertainment a Darkflow Software oznámili, že nová vojenská online strielačka Enlisted je teraz dostupná pre každého na PC, Xbox Series X|S a PlayStation 5. Zahrnuté sa kampane Battle for Moscow a Invasion of Normandy, ktoré sa počas uzavretého beta testovania vylepšili. V budúcnosti budú pribúdať ďalšie kampane.

Hra Enlisted je strielačka z obdobia druhej svetovej vojny, ktorá podrobne spracováva atmosféru počas vojen tankov a lietadiel. Herný vývojári sa snažili používať autentické zbrane a výstroj a aj ich historickú dostupnosť. Napríklad tank Tiger v kampani Battle for Moscov nebude vidieť, pretože v tom čase v roku 1941 ešte nebol v službe nemeckej armády. Zároveň je do hry Enlisted jednoduchšie dostať ako do väčšiny simulačných hier. Hráč môže rýchlo skočiť do stredu akcie a väčšinu času strávi bojovaním.

Aktualizovaná verzia hry Enlisted obsahuje nové misie, zbrane a výstroj, ktoré neboli v uzavretom beta testovaní. Napríklad nová mapa opevnenia v kampani Battle of Moscov predstavuje zamrznuté bojové pole, kde útočiaca strana pretína rieku a za dynamicky sa meniacich poveternostných podmienok zaútočí na mohutné opevnenie. Aj systém postupov v hre sa výrazne zmenil a Battle Pass je hlavným spôsobom na získavanie nových vojakov a vybavenia. Prvá sezóna Battle Pass začína 8. Apríla a trvá 75 dní.

Najzaujímavejšou odmenou sú vzácne zberateľské zbrane: pušky Berdan No.2 a Gewehr 1888, Schmeisser MK36 III SMG a poloautomatická karabína Springfield M1903 so zariadením Pederson. Mnoho odmien Battle Pass je k dispozícii zadarmo, zatiaľ čo iné si vyžadujú zakúpenie prémiového Battle Passu.

Hru Enlisted si môžete stiahnuť zdarma na oficiálnej stránke, ale aj na PlayStation Store a Xbox Store. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený