Originálne tričká od Tricka.sk

14 apríla, 2013 Lukáš Kanik

Chcete byť aj vy jedineční a mať originálne tričko, ktoré vám bude každý závidieť? Povieme vám ako na to!

Aj my sme sa rozhodli pre Tricka.sk a to hlavne pre to, že práve oni nám pomohli byť originálni a vyjadriť prese to, čo robíme. Milujeme hry a práve preto sme si dali vyrobiť skvelé herné tričká, ktoré nás budú reprezentovať. 

Vytvor si vlastné vtipné tričko!

Chceli by ste svoje vlastné tričko, ktorým sa chcete odlíšiť od okolia, alebo chcete, aby si vás každý všimol? Na Tricka.sk si môžete dať vyrobiť tričko podľa svojho vlastného šialeného a vtipného návrhu, vlastnej veľkosti , pohlavia a farby, presne tak, ako si ho predstavujete. Obchod vám totiž ponúka možnosť vytvoriť si svoj dizajn trička v jednoduchom editore! Digitálna tlač je samozrejme kvalitná za každých podmienok a potlač vám nezíde.

Aby toho nebolo málo, môžete si vytvoriť svoju vlastnú potlač aj na mikiny, košele aj svetre a predviesť vlastný dizajn v ženskom, alebo mužskom prevedení vo všetkých veľkostiach. Môžete ním tak zaujať napríklad opačné pohlavie a byť legendárny ;)

Chceš zaujať okolie jedinečným tričkom?

Ak nemáte chuť tráviť čas výrobou vlastného originálneho designu, môžete si vybrať z katalógu originálnych tričiek, medzi ktorými nájdete vtipné tričká, rebelské, aj old-school, v každom prípade môžeš zaujať, či už si chalan, alebo dievča. Nezabudni, že ak objednáš aj kamošom nad 30eur, poštovné máš zadara!

E-shop a celú stránku čaká v najbližšej dobe premena, takže stránka Tricka.sk bude prehľadnejšia a na výber bude ešte viac produktov. Ak máš záujem, pridaj sa do skupiny tričiek na Facebooku, aby ti neušli žiadne novinky a akcie. Nezabudni, že práve beží súťaž o naše redakčné tričká, takže sa zapoj a vyhraj aj ty! Ak sa ti to náhodou nepodarí a naše tričko by si chcel aj tak, daj vedieť na facebook nám, alebo na facebook Tricka.sk a uvidíme, či sa nenájde aj jedno pre teba!

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.