Orion: Dino Horde kombinuje dinosaury, akciu a pekný vizuál

16 apríla, 2013 Lukáš Kanik

Milovníci dinosaurov, ale aj kooperatívnej akcie by mali spozornieť, tento indie titul vyzerá skvele.

Hra vyšla len pred nedávnom a tak nejak považujeme za dôležité vám ju dať do pozornosti. Ona totiž vyzerá skvele aj napriek tomu, že je to indie titul, nasleduje Dino Beatdown, ktorý vyšiel minulý rok.

Orion: Dino Horde vám ponúkne kooperačné misie, aj kompetitívne zápasy medzi hráčmi a dinosaurami (ktoré môžete tiež ovládať) a nechýba ani samostatná kampaň.

Špecialitkou tiež sú veľké mapy, ktorých je sedem, 5 herných módov aj 6 vozidiel, od pozemných až po letecké. Oproti vám bude stáť 9 druhov najznámejších dinosaurov a vašu postavu môžete obohatiť o 30 upgradov a 50 kusov zbraní a vybavenia. Vývojári zo Spiral Game Studios pridali do hry ja možnosti kustomizácie, ako čiapky a taunty a multiplayer vám spríjemní aj lobby systém, matchmaking aj Quickmatch.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=T4nFnwExeRo[/youtube]

Hru nájdete na Steame za veľmi príjemnú cenu, navyše máte postarané o stovku achievementov. Autori odporúčaju hrať ju v kooperácii s kamarátmi, o čom sa presvedčíme už počas týchto dní, kedy hru začíname recenzovať. Recenziu však vydáme najskôr v pondelok. Nezabudnite si pozrieť trailer, ktorý vám ukáže aj skvelú grafiku hry.

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články