Otevřená beta verze GeForce NOW pro NVIDIA SHIELD TV chystá spuštění

Společnost NVIDIA brzy uvolní otevřenou beta verzi služby GeForce NOW umožňující hraní v cloudu pro zařízení SHIELD TV.

GeForce NOW je služba, která mění tradiční počítač nebo Mac ve virtuální herní stroj a přináší tak špičkové herní tituly milionům uživatelů.

SHIELD TV je výkonným zařízením pro přehrávání 4K obsahu, konzolí na hraní a zároveň užitečnou součástí chytré domácnosti.

V několika následujících dnech proběhne uvedení nové služby GeForce NOW, aktuálně dostupné na PC a Mac, které způsobí přesun počítačového hraní do obývacího pokoje. Majitelé zařízení SHIELD TV budou moci snadno přistupovat k vlastní knihovně her nebo kupovat nové prostřednictvím platforem Steam a Uplay a to včetně aktuálních velmi hraných her jako jsou Fortnite nebo Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, stejně jako očekávané Shadow of the Tomb Raider. Kompletní list nyní čítá celkem 225 her a další jsou postupně přidávány.

S GeForce NOW lze přeměnit SHIELD TV ze zařízení o velikosti zápisníku, které váží méně než půl kilogramu a spotřebovává méně než 10 W, na virtuální herní počítač a to vše z pohodlí obývacího pokoje.

Služba GeForce NOW je nejjednodušší cesta pro hraní. Oblíbené hry jsou okamžitě k dispozici bez nutnosti dlouhého stahování. NVIDIA se stará o aktualizace her a uživatel tak nemusí jakkoli zatěžovat svůj disk a naopak si může užívat neomezeného úložného prostoru.

Nezáleží na tom, kde se uživatel pohybuje, vždy bude na dosah akce. Jediný účet GeForce NOW umožňuje přístup ke cloudovému hraní na počítači, Mac a nyní i na SHIELD TV. Ukládání probíhá prostřednictvím cloudového úložiště. Hráč, který začne hrát svojí oblíbenou hru ve svém obývacím pokoji na zařízení SHIELD TV, ji má možnost dokončit v kanceláři na firemním notebooku nebo na cestách na svém Macbooku.

NVIDIA usilovně pracuje na nové službě pro SHIELD TV, vylaďuje poslední detaily a připravuje se na uvedení během příštího týdne začínajícím 16. července (Júla) 2018.

GeForce NOW bude k dispozici v otevřené beta verzi. Více informací na webu Nvidia. 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site