Outriders

Outriders bolo znova odložené, hra pred vydaním dostane demo

6 januára, 2021 Marek Jaroš

Poľské štúdio People Can Fly opäť odložilo vydanie svojej novej IP, Outriders.

Vydanie tejto nádejnej looter-shooter hry sa opäť odkladá. Vývojári z poľského štúdia People Can Fly chceli Outriders vydať ešte pred Vianocami. No dnes je jasné, že nestihnú ani svoj posledný plánovaný termín, 2. Február.

Nový dátum vydania je stanovený na 1. Apríla. Avšak, hráči si hru budú môcť zahrať o viac ako mesiac skorej. Konkrétne už 25. Februára. Vtedy vývojári vydajú bezplatné demo.

Mohlo by vás zaujímať:
Predstavujeme Outriders, novú looter shooter od People Can Fly

Hráči si budú môcť zahrať prvých pár hodín z hry. Či už solo ale v co-op s priateľmi. Navyše, vyskúšať si budete môcť všetky štyri classy postáv. Samozrejmosťou bude prenesenie vašeho progresu do plnej verzie hry.

“Veríme, že pre hráčov je dôležité okúsiť zážitok novej IP, akou je aj Outriders, ešte pred vydaním. Vďaka tomu sa budete môcť sami rozhodnúť, či je hra pre vás a či si ju chcete predobjednať, kúpiť alebo zahrať, “ dodávajú vývojári.

Hra vyjde na Playstation 4, Playstation 5, XBOX One, Xbox Series S|X a PC (Steam aj Epic) už 1. Apríla. Neskôr pribudne aj verzia pre Google Stadia. Dobrou správou je, že hra bude podporovať aj cross-platform multiplayer medzi všetkými platformami.

Marek Jaroš