Outriders Trailer

Outriders má nový trailer z Game Awards

12 decembra, 2020 Lukáš Kanik

Základy přežití na planěte Enoch.

Na Game Awards odhalil Square Enix nový trailer ke hře OUTRIDER, vysoce intenzivní RPG střílečce od People Can Fly, vývojářů Gears of War: Judgment a Bulletstorm, a Square Enix External Studios, kteří stojí za Sleeping Dogs a Just Cause.

Nový Game Awards trailer seznamuje hráče s Mantras of Survival – průvodcem, který jim pomůže prospívat jako hyper-vyvinutý člověk na neúprosné planetě Enoch, kde jedinou cestou vpřed je převzít zodpovědnost za svůj vlastní osud a myslet agresivně.

  • Podstata je síla – ovládněte bojiště ničivými silami. Cooldowny jsou krátké a síly jsou často používány, takže se nespoléhejte jen na kulky.
  • Zabij aby ses vyléčil – všichni Outriders se uzdraví tím, že způsobí poškození. Na planetě Enoch nejsou žádné léky, injekce ani zdravotní regenerace. Agrese je klíčem k přežití a prosperitě v srdci bitvy.
  • Kryt je pro zbabělce – krytí vás nezachrání, v OUTRIDERS si můžete koupit jen čas. Vyberte své nejlepší zbraně a vrhněte se do boje jako první.
  • Myslete agresivně – to je vůdčí filozofie pro přežití. Být agresivní na bojišti je klíčovou ingrediencí k úspěchu.

OUTRIDERS (info) vyjdou na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, a PC on 2.2.2021 a Google Stadia později v 2021.

Sledujte ma: